Wadima

Wzornictwo

Wzornictwo w firmie WADIMA to kunszt połączony z tradycją, a zarazem nowoczesność i innowacyjność. Przyciąga fantazją, oryginalnością i modną stylistyką. Dzięki temu nasza bielizna to wysoki komfort, wygoda i elegancja, tak cenione przez naszych klientów.

Bielizna powstająca w nowoczesnym studiu projektowym wpisuje się w światowe trendy. Własny zespół projektowy oraz współpraca z projektantami z Włoskiej stolicy mody - Mediolanu, pomaga nam w pełni wykorzystywać najnowsze tendencje. Udział w targach zagranicznych inspiruje do szukania rozwiązań, aby cały czas pozytywnie zaskakiwać klientów.

Kolory, dodatki i wykończenia dobierane są z należytym pietyzmem. Bielizna wykonana jest wyłącznie z naturalnych dzianin wysokiej jakości o różnej grubości i fakturze np.: żakardy, ściągacze, interlocki, frotte.

Opis 1
opis2 opis3

Nowe kolekcje, zawsze zgodne z obowiązującymi trendami, powstają dwa razy w roku. Każda z nich tworzona jest w atmosferze wzajemnej współpracy i życzliwości, co przekłada się na udane wzornictwo, a co za tym idzie - zadowolenie klientów.

Produkujemy w Polsce Wspierając Polską Gospodarkę

Wszystkie opisy i zdjęcia wykorzystane na tej stronie są chronione prawem autorskim. Ich kopiowanie i używanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

WADIMA – polski producent bielizny. Bielizna bawełniana to nasza specjalność, dla pań polecamy: figi, podkoszulki, topy, piżamy damskie i koszule nocne. W ofercie również bluzki damskie w szerokim wyborze fasonów, kolorów i rozmiarów. Atuty bielizny Wadima to: naturalny surowiec - bawełna, wysoka jakość. Dla panów proponujemy: slipy, bokserki, podkoszulki i piżamy męskie. Polecamy też duży wybór bielizny dziecięcej i młodzieżowej. Szczególnie dobre opinie zbierają takie produkty jak: piżamy dziecięce, podkoszulki dziecięce, figi i slipy. Wadima to też producent ciepłej bielizny z linii "Pierzynka" - unikalne połączenie ciepła wełny i delikatności bawełny, technologia XXI wieku, nowość na polskim rynku, wyjątkowa bielizna termiczna. Bielizna Wadima to produkt 100% polski.