Współpraca

Wadima poszukuje lokali pod sklepy

W związku z intensywnym rozwojem sieci detalicznej firma Wadima poszukuje lokali do wynajęcia na potrzeby sklepów firmowych. Jesteśmy zainteresowaniu punktami w galeriach handlowych oraz bezpośrednio przy ulicy.


Oczekiwania:

    Lokal o powierzchni od 40 do 80 m2
    Duże natężenie ruchu
    Witryna umożliwiająca czytelną prezentację towaru
     Preferowana lokalizacja w miastach powyżej 30 tys. mieszkańców


Kontakt:
Dariusz Porzelski
785 015 800
d.porzelski@wadima.pl

Produkujemy w Polsce Wspierając Polską Gospodarkę

Wszystkie opisy i zdjęcia wykorzystane na tej stronie są chronione prawem autorskim. Ich kopiowanie i używanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

WADIMA – polski producent bielizny. Bielizna bawełniana to nasza specjalność, dla pań polecamy: figi, podkoszulki, topy, piżamy damskie i koszule nocne. W ofercie również bluzki damskie w szerokim wyborze fasonów, kolorów i rozmiarów. Atuty bielizny Wadima to: naturalny surowiec - bawełna, wysoka jakość. Dla panów proponujemy: slipy, bokserki, podkoszulki i piżamy męskie. Polecamy też duży wybór bielizny dziecięcej i młodzieżowej. Szczególnie dobre opinie zbierają takie produkty jak: piżamy dziecięce, podkoszulki dziecięce, figi i slipy. Wadima to też producent ciepłej bielizny z linii "Pierzynka" - unikalne połączenie ciepła wełny i delikatności bawełny, technologia XXI wieku, nowość na polskim rynku, wyjątkowa bielizna termiczna. Bielizna Wadima to produkt 100% polski.