Aktualności

Targi Styl Kabo w Brnie

27 sierpnia 2018
W dniach 18-20 sierpnia 2018r. byliśmy obecni z naszą najnowszą kolekcją na sezon Jesień- Zima 2018/2019 na targach Styl Kabo w Brnie. Podczas pokazu zostały zaprezentowane najnowsze modele bluzek oraz bielizny damskiej i męskiej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz relacji na : https://www.bvv.cz/styl-kabo/styl-kabo-srpen-2018/modni-prehlidky-obrazem/lingerie-beachwear-show-srpen-2018-wadima/
Produkujemy w Polsce Wspierając Polską Gospodarkę

Wszystkie opisy i zdjęcia wykorzystane na tej stronie są chronione prawem autorskim. Ich kopiowanie i używanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

WADIMA – polski producent bielizny. Bielizna bawełniana to nasza specjalność, dla pań polecamy: figi, podkoszulki, topy, piżamy damskie i koszule nocne. W ofercie również bluzki damskie w szerokim wyborze fasonów, kolorów i rozmiarów. Atuty bielizny Wadima to: naturalny surowiec - bawełna, wysoka jakość. Dla panów proponujemy: slipy, bokserki, podkoszulki i piżamy męskie. Polecamy też duży wybór bielizny dziecięcej i młodzieżowej. Szczególnie dobre opinie zbierają takie produkty jak: piżamy dziecięce, podkoszulki dziecięce, figi i slipy. Wadima to też producent ciepłej bielizny z linii "Pierzynka" - unikalne połączenie ciepła wełny i delikatności bawełny, technologia XXI wieku, nowość na polskim rynku, wyjątkowa bielizna termiczna. Bielizna Wadima to produkt 100% polski.