Aktualności

Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

19 września 2018
Szanowni Państwo, niezmiernie miło nam poinformować o przyznaniu Certyfikatu Zarządzania Jakością ISO 9001: 2015 na kolejne lata w zakresie: Projektowania, produkcji oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej wyrobów odzieżowych wykonanych z dzianin oraz bielizny osobistej damskiej, męskiej i dziecięcej. Więcej o polityce jakości mogą Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej O nas w zakładce Polityka Jakości. Zapraszamy!
Produkujemy w Polsce Wspierając Polską Gospodarkę

Wszystkie opisy i zdjęcia wykorzystane na tej stronie są chronione prawem autorskim. Ich kopiowanie i używanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

WADIMA – polski producent bielizny. Bielizna bawełniana to nasza specjalność, dla pań polecamy: figi, podkoszulki, topy, piżamy damskie i koszule nocne. W ofercie również bluzki damskie w szerokim wyborze fasonów, kolorów i rozmiarów. Atuty bielizny Wadima to: naturalny surowiec - bawełna, wysoka jakość. Dla panów proponujemy: slipy, bokserki, podkoszulki i piżamy męskie. Polecamy też duży wybór bielizny dziecięcej i młodzieżowej. Szczególnie dobre opinie zbierają takie produkty jak: piżamy dziecięce, podkoszulki dziecięce, figi i slipy. Wadima to też producent ciepłej bielizny z linii "Pierzynka" - unikalne połączenie ciepła wełny i delikatności bawełny, technologia XXI wieku, nowość na polskim rynku, wyjątkowa bielizna termiczna. Bielizna Wadima to produkt 100% polski.